Máte na poště zřízeno SIPO a chcete navíc ušetřit čas a peníze ?

Máte zřízeno na poště SIPO a chcete navíc ušetřit čas a peníze?

Provádějte tedy i úhradu nájemného prostřednictvím této služby!

Máme za to, že výhodnost užívání SIPO prostřednictvím České pošty, s. p., je Vám již notoricky známá z plateb jiným poskytovatelům služeb. Přesto si myslíme, že mnoho z Vás zatím tuto možnost nevyužívá pro úhradu nájemného, příspěvku na správu společných částí domu a záloh na plnění spojená s užíváním jednotky.

Proto Vám všem našim klientům, uživatelům jednotek, kteří hradíte Stavebnímu bytovému družstvu Havířov své pravidelné platby zejména prostřednictvím naší pokladny nabízíme zřízení této služby. Veškeré úkony spojené s platbou SIPO družstvo provádí v rámci výkonu správy, to znamená, že  za ně neúčtuje žádné další poplatky. Máme za to, že tak ušetříte čas, který je v současné době pro mnohé z nás velmi drahocenný, vyhnete se  stání ve frontě před pokladnou, budete mít přehled o všech platbách na jednom dokladu a v neposlední řadě ušetříte peníze za poplatky.

Co musíte pro aktivaci této služby udělat?

Pro její aktivování stačí, když přijdete  v úředních hodinách na evidenci nájemného (přízemí správní budovy) Stavebního bytového družstva Havířov na adrese Hornosušská 1041/2, Havířov-Prostřední Suchá, předložíte pouze občanský průkaz a oznámíte spojovací číslo SIPO (soustředěné inkaso plateb obyvatelstva). Toto číslo naleznete na platebním dokladu SIPO, který Vám zasílá každý měsíc Česká pošta, s.p.

Menu